Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej

ISUZU D-MAX - uwolnij siłę

już od 108 950

Silnik: 1,9 diesel 163 KM

uciąg na haku: 3 500 kg

spalanie: od 6,6 l / 100 km

ładowność do 1165 kg

STYL

W stylu

odkrywcy

ISUZU D-MAX zaprojektowano z myślą o takich jak Ty – żyjących aktywnie pasjonatach, którzy potrzebują samochodu zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. To najwierniejszy kompan, z którym można z przyjemnością wybrać się w nieznane. Niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa i najmocniejszy w historii silnik w połączeniu z legendarną wprost trwałością i oszczędnością pojazdów ISUZU sprawiają, że nowy D-MAX zostawia konkurentów w tyle. Niezależnie od tego, czy wyruszasz na wyprawę po bezdrożach, w podróż autostradą czy musisz przewieźć ciężki ładunek – D-MAX idealnie sprawdzi się w każdym środowisku.

Spot TV

Zamknij

Splash white

WYBIERZ

SWÓJ KOLOR

KOMFORT

CAŁKOWICIE

NOWA PRZYJEMNOŚĆ

ISUZU D-MAX to wyjątkowa komfortowa przestrzeń, która Cię otacza. Na wyciągnięcie ręki masz także całą zaawansowaną technologię i innowacyjne rozwiązania, których oczekujesz od nowoczesnego samochodu. Podróżowanie pick-upem jeszcze nigdy nie było tak komfortowym doświadczeniem.

niezrównany poziom komfortu

Nowy D-MAX oferuje niezrównany poziom komfortu – zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Przestronna kabina daje więcej miejsca zarówno siedzącym na przednich fotelach, jak i na tylnej kanapie. Zaprojektowane szerokie drzwi oraz umieszczone na przednim słupku uchwyty czynią wsiadanie jeszcze łatwiejszym.

Komfortowe fotele, zapewniające trzymanie boczne – trzymanie boczne – to rzadko spotykane rozwiązanie wśród pickupów. Zaawansowane materiały tłumiące pozwalają wyizolować się od świata zewnętrznego. Wnętrze zaprojektowano tak, by każda podróż była przyjemnością.


Obfitość pomysłowo rozmieszczonych w pojeździe schowków i uchwytów na kubki dopełnia wnętrza, które jawi się jako dopracowane i przemyślane. Dodatkowo funkcje takie jak najwyższej klasy bezkluczykowy system otwierania samochodu i uruchamiania silnika, system audio z 8 głośnikami z dźwiękiem przestrzennym oraz łączność Bluetooth ® obsługiwane są przez łatwo dostępne i proste w użyciu przyciski. D-MAX oferuje wszelkie luksusowe wyposażenie, jakiego oczekujemy od nowoczesnego samochodu.

ERGONOMIA WYGODA

+
+
+
+
+
+
DWA SCHOWKI

Dwa zamykane schowki umieszczone w panelu przednim, idealne na mapy i praktyczne drobiazgi, pozwolą utrzymać w samochodzie ład i porządek.

FOTEL

Komfortowe, skórzane fotele zapewniają perfekcyjne trzymanie boczne. Fotel kierowcy jest regulowany elektrycznie.

AUDIO

Umieszczone przy kierownicy przyciski pozwolą Ci wygodnie sterować systemem audio.

WSKAŹNIKI

Funkcjonalny zestaw elektroluminescencyjnych wskaźników uzupełniony został multifunkcyjnym wyświetlaczem.

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja manualna bądź automatyczna pozwoli utrzymać w samochodzie optymalną temperaturę.

Uchwyt na napoje

Do dyspozycji kierowcy jest dwufunkcyjny schowek lub uchwyt na napoje. Dzięki niemu zawsze możesz mieć pod ręką kubek z gorącą kawą lub najważniejsze drobiazgi.

-->

TECHNOLOGIA

INNOWACYJNOŚĆ

I DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte przy konstrukcji ponad 23 milionów silników ISUZU, użytkowanych na całym świecie, w połączeniu z japońskimi innowacjami technologicznymi sprawiają, że w Twoje ręce trafia pickup niezwykły.

WYSOKI MOMENT OBROTOWY

Nasze - ponad 70 letnie - niezachwiane zaangażowanie w tworzenie wydajnych silników Diesla znalazło swój wyraz w zupełnie nowym silniku RZ4E-TC Hi-power o wysokiej mocy (163 KM), z systemem zmiennej geometrii łopatek turbosprężarki (VGS). Nasz silnik osiąga niemal płaski przebieg krzywej momentu obrotowego, zapewniając i oferuje Ci mnóstwo radości z prowadzenia, niezależnie od typu nawierzchni i ukształtowania terenu, jak również moc do holowania przyczepy o wadze aż do 3,5 tony. Nowy ISUZU D-MAX jest niezawodny i wszechstronny.

Silnik spełnia surowe normy emisji spalin EURO 6 bez wykorzystania technologii AdBlue, czym obniżamy koszty użytkowania pojazdu.

GENY CIĘŻARÓWKI

ISUZU D-MAX wywodzi się z rodziny najtwardszych, najsolidniejszych samochodów ciężarowych. Blisko stuletnie doświadczenie ISUZU w tej branży pozwoliło stworzyć samochód, który zmienia oblicze pickupa na świecie.


ISUZU doskonale rozumie, jak wielkie znaczenie ma stosowanie dobrze zaprojektowanych i trwałych komponentów o wysokiej jakości, dzięki którym samochody ISUZU D-MAX słyną z wyjątkowej niezawodności. Nasze wytrzymałe i pełne charakteru pickupy powstają w oparciu o najnowsze technologie i mogą pełnić zadania typowe dla ciężarówek. Podwozie D-MAX ma siłę ciężarówki i zapewnia pewne trzymanie nawierzchni oraz zachowanie równowagi w najróżniejszych warunkach, zarówno w jeździe z ładunkiem, jak i bez.

Hydrauliczne regulatory luzu zaworowego zapewniają optymalną wydajność spalania i zwiększają żywotność mechanizmu

Stalowy łańcuch rozrządu z automatycznym regulatorem naciągu zapewnia niezawodność

Powłoka polimerowa tłoka zmniejszająca zużycie podczas zimnego rozruchu

BLIŻEJ

NATURY

Pogodzenie troski o środowisko naturalne oraz doskonałych parametrów użytkowych nie jest łatwym zadaniem. ISUZU D-MAX jest dowodem, że taki mariaż nie tylko jest możliwy, ale pokazuje również, że w jego wyniku może powstać auto niemal doskonałe.

Innowacyjna technologia ISUZU „SEE” to dążenie do technologicznej doskonałości w tak ważnych obszarach jak bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i środowisko (Safety-Economy-Environmet: SEE).

Dzięki wiodącym w jego klasie rozwiązaniom aerodynamicznym, wzorowanym na superszybkich pociągach, D-MAX jest najoszczędniejszym w naszej historii pickupem, o znacząco obniżonej emisji CO2.

FUNKCJONALNOŚĆ

gotowy na każdą ewentualność

Zastosowanie dodatkowych drzwi ułatwiło dostęp do tylnej części wydłużonej kabiny co uczyniło ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

specjalista od zadań

najcięższych

Niech nie zmyli Cię sportowa sylwetka i wysoka jakość wykończenia wnętrza. Jak każdy pojazd z rodziny ISUZU, także i nowy D-MAX jest wszechstronnym specjalistą od najcięższych zadań.
Przystosowano go do ciągnięcia przyczepy o masie do 3,5 tony, wyposażono w pojemną skrzynię ładunkową oraz napęd 4x4 z możliwością włączania podczas jazdy.

Pickup szyty na miarę

wybierz swoją linię nadwozia

pojedyncza

Pojedyncza

Kabina

od 108 950 

wydłużona

Wydłużona

Kabina

od 113 950 

podwójna

Podwójna

kabina

od 118 950 

Pomieści

wszystko

Pojemna skrzynia ładunkowa pozwoli przewieźć praktycznie wszystko - od przedmiotów codziennego użytku, sportowych, przez meble aż po duże ładunki towaru.

SAMOCHÓD
deskorolka pomarancze karimata rower walizka liny fotel truskawki

Baza do nowych

zastosowań

ISUZU D-MAX wywodzi się z rodziny najtwardszych i najsolidniejszych samochodów ciężarowych. Jak każdy pojazd z rodziny ISUZU, także i nowy ISUZU D-MAX jest doskonałą bazą do budowy rozmaitych pojazdów specjalistycznych. Podwozie, o wytrzymałości godnej samochodów ciężarowych oraz doskonały silnik o wysokim momencie obrotowym pozwalają - po zastosowaniu odpowiedniej zabudowy - na wszechstronne wykorzystanie np. w pożarnictwie, górnictwie, specjalistycznych usługach itp.

Zobacz pojazdy specjalistyczne

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasz absolutny priorytet

Bezpieczeństwo stanowi dla nas absolutny priorytet. Ciesząc się przestrzenią i nieograniczoną wolnością możesz być pewien, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwają zaawansowane systemy.

Inteligentne
systemy bezpieczeństwa

HSA – asystent ruszania pod górę uruchamia się automatycznie, gdy samochód znajduje się na powierzchni pochyłej i zapobiega staczaniu się w dół przy uruchamianiu silnika.

ABS – zapobiega blokadzie kół podczas hamowania, EBD – elektroniczny rozdział siły hamowania oraz BA – asystent hamowania.

HDC – asystent zjeżdżania ze wzniesienia umożliwia łagodny zjazd z kontrolowaną prędkością.

HISTORIA D-MAX

Ponad 50 lat historii udoskonaleń oraz pionierskich rozwiązań pozwala całkowicie zaufać nowemu ISUZU D-MAX.

Początki historii pickupów marki ISUZU sięgają zaprezentowanego w 1963 roku modelu WASP, który miał być pojazdem o wyglądzie auta osobowego, lecz pełniącym typowo użytkową rolę. W ciągu kolejnych lat cieszące się rekordowym popytem pickupy ISUZU eksportowane były na rynki całego świata – do Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej i Australii.

1963 isuzu wasp

ISUZU wasp

1972 isuzu wasp

ISUZU faster

1981 isuzu pup

ISUZU pup

1987 isuzu rodeo

ISUZU rodeo

1996 isuzu dragon eyes

ISUZU dragon eyes

2002 isuzu d-max

ISUZU D-MAX

2012 isuzu d-max

ISUZU D-MAX

top