Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej

5 lat gwarancji

Najdłuższa gwarancja wśród pick-up'ów!

ISUZU D-MAX jest oferowany z 5-letnią gwarancją mechaniczną producenta, czym wyróżnia się spośród konkurentów. Tym samym ISUZU Automotive Polska potwierdza niezawodność sprzedawanych pick-up’ów marki ISUZU.

Okres obowiązywania gwarancji fabrycznej na Isuzu D-Max wynosi 5 lat od daty wydania pojazdu, z limitem 100 tysięcy kilometrów. Zdecydowanie wyróżnia to D-Maxa na polskim rynku pick-up’ów. Tak długi okres gwarancji oferowanej przez ISUZU potwierdza uznaną na świecie trwałość i niezawodność konstrukcji pick-upów ISUZU D-MAX.

Pięcioletnia gwarancja producenta udzielana jest na nowe samochody ISUZU D-MAX, sprzedane przez Autoryzowanych Dealerów ISUZU Automotive Polska i serwisowane w Autoryzowanych Serwisach Isuzu w Polsce. (z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także eksploatowanych w warunkach specjalnych, gdzie warunki gwarancji mogą być modyfikowane).

ISUZU D-MAX oferuje najdłuższą gwarancję mechaniczną w swoim segmencie pojazdów. Dodatkowo, pick-upy ISUZU D-MAX objęte są również 5-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą o raz 6-letnią gwarancją na perforację korozyjną nadwozia.

Naprawy gwarancyjne świadczy sieć Autoryzowanych Serwisów ISUZU na terenie całego kraju. W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji na temat Ogólnych Warunków Gwarancji ISUZU, skontaktuj się z nami.

top